Filip Škultéty

CEO

Vzdelanie

Filip vyštudoval strednú priemyselnú školu elektrotechnickú v Bratislave a je almuni 3-ročného rozvojového programu Nexteria Leadership Academy. Okrem toho absolvoval rozvojový akcelerátor Google Elevator pre riaditeľov najrýchlejšie rastúcich online marketingových agentúr na SK&CZ trhu. Je držiteľom certifikátu Stredného stupňa odbornej spôsobilosti v sektore Poistenie alebo zaistenie vydaného Slovenskou bankovou asociáciou a ďalších 17tich certifikátov z oblasti marketingu a manažmentu vrátane Google certifikácií, Apple Search Ads certifikácie alebo Microsoft Advertising Serach certifikácie. Filip je aj členom klubu Mensa.

Skúsenosti

Filip sa začal venovať programovaniu prezentačných webových stránok ešte v roku 2011 ako freelancer. Krátko na to ho zaujal online marketing ako ideálna forma navýšenia návštevnosti stránok, ktoré predtým vytvoril. To ho pohltilo natoľko, že sa začal naplno venovať práve online marketingu. V roku 2012 začal pracovať ako SEO a PPC špecialista v agentúre UPSTREAM, v roku 2014 absoloval stáž v agentúre Basta Digital, neskôr prešiel stážou aj v mediálnom dome StartItUp Group a následne odišiel do Prahy pracovať ako SEO a PPC konzultant v agentúre RobertNemec.com. V roku 2016 sa vrátil na Slovensko založil agentúru Glidy.

Mimo pracovných činností pôsobil aj ako lektor SEO, PPC a webovej analytiky v IT Academy, lektor online marketingu v Skillmea, od roku 2017 prednáša na akademickej pôde FMK UCM, v rámci programu Digital Marketing Club prednáša aj na pôde fakulty manažmentu UK, zastrešuje tému SEO a online marketingových nástrojov v Digitálnej Univerzite a bol členom dozornej rady neziskovej organizácie Pre Stredoškolákov. Takisto je spoluzakladeteľom projektu Férové PZP čo je online porovnávač povinného zmluvného poistenia.

Práca v agentúre Glidy

V Glidy má Filip na starosti celkový chod agentúry, nastavovanie interných procesov, HR, akvizíciu nových klientov, uzatváranie strategických partnerstiev a návrh stratégií SEO a PPC kampaní.

Filip Škultéty - CEO a SEO expert
CEO
Odbornosť

SEO, PPC, WordPress

Osobnosť

nočná sova

Technológie

MAC, iPhone

káva/čaj

káva

víno/pivo

víno

Leto/zima

leto

Filip-Skultety-specializacia

Značky, ktorým pomáhal

Napísal

7

článkov

Predošlé
Ďalšie

Členstvá A CERTIFIKÁTY

FakturAČNÉ ÚDAJE

Glidy s.r.o.

Tomášiková 30,
821 01 Bratislava

mestská časť Staré Mesto

IČO – 519 523 27
DIČ – 212 085 8146
IČ DPH – SK2120858146

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Tomášikova 30/A,
821 01 Bratislava,
mestská časť Ružinov

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia sa informujte v časti Spracovanie osobných údajov.