O NÁS

Kto sme?

Sme najväčšia Slovenská špecializovaná agentúra na marketing vo vyhľadávavačoch. Našim klientom pomáhame získavať zákazníkov z vyhľadávačov ako Google, Seznam, Bing či Yahoo práve v momente, keď ich služby a produkty aktívne vyhľadávajú. SEO a PPC kampane patria k najefektívnejším online marketingovým kanálom.

Aj preto sa nám darí dosahovať dlhodobo výnimočné výsledky pre našich klientov. SEO a PPC kampaniam sa venujeme viac ako 10 rokov a máme za sebou viac ako 200 úspešných projektov. Spolupracujeme s viac ako 3500 médiami po celej Európe a naše služby dodávame do viac ako 15 krajín. V roku 2023 sme získali ocenenie DigitalPie v kategórii SEO. 

Technický prístup
s kreatívnym prínosom

Hľadáme pre našich klientov nové a efektívne cesty ako uspieť na trhu a nebojíme sa k tomu využívať inovatívne technológie. Práve kombinácia know-how technologických postupov spolu s ich kreatívnym aplikovaním v praxi vytvárava konkurenčnú výhodu, s ktorou dokážete uspieť na trhu.

Pod naše krídla patria

Máme radi nové výzvy a staré víno. Radi si vychutnáme šálku horúcej kávy s chladnou hlavou. A napriek tomu, že niektorí naši členovia sa obávajú výšok, lietame vysoko.

Office

Referencie

Férové PZP

porovnavač pzp férové pzp

Digitálna Univerzita

Fakultná nemocnica Trnava

Firma Glidy má profesionálny prístup k svojim klientom. S firmou sme spolupracovali na promovaní otvorenia nového fyziatricko-rehabilitačného oddelenia. Cieľom bolo dostať toto oddelenie do povedomia ľudí, ktorí online hľadajú služby fyzioterapeutov, ale aj zvýšiť počet samoplatcov. Vďaka službám Glidy dnes je oddelenie v povedomí potenciálnych klientov.

Fakultná nemocnica trnava - PPC klient

Mgr. Matej Martovič, PhD.
The Viares

BigOne

Trade in IT

Maison Didee

Konopná Farma Liptov

Spolupráca s Glidy bola od prvého stretnutia skvelá. Po dlhej dobe spolupracujeme s agentúrou, ktorej nemusíme diktovať každý krok, ale reálne som našiel partnera, ktorý vedel sám ponúknuť riešenia a zmeny. Proces je jasný, lopatisticky vysvetlený a dostatočne transparentný. Čo sa mi navyše páči, že keď si vypracujú stratégiu, tak sa jej aj do bodky držia a potom nemajú výhovorky či niečo išlo nešlo a nepredajú mi len šablónovitú prezentáciu, ktorú aj tak sami ignorujú. Super kladne hodnotím aj pomoc pri tvorbe obsahu a mentorovanie pri písaní popisov produktov, kategórii a tvorbe textov samotných tak aby mali svoju logiku nielen pre SEO, ale aj boli čitateľné a zrozumiteľné pre návštevníka. S výsledkami sme nadmieru spokojný a budeme pokračovať v spolupráci aj naďalej.

Tomáš Žilla
CEO

 

Silent PC

Arm-tech

Mill Valley

Vita

Showtechnic

Šachové tréningy

Rustique

Happy-time

Firma Gildy nám bola odporučená od nášho náročného klienta, čo už bol prvý krok k úspešnej spolupráci. Okrem toho, že nám kompletne spravili novú web stránku, nám aj nanovo začali vytvárať a spravovať kampane na FB a Instagrame, SEO a Google Ads. Oceňujem profi prístup, rýchle reakcie na maily a požiadavky na zmeny, ľudský prístup, trpezlivosť s vysvetlením pre laika a prehľadné/jasné a pravidelné reporty.

Dominika Molnárová
konateľka

 

Avenatura

Campus cowork

Bionutrian

So spoločnosťou Glidy spolupracujem už roky. Vždy sa stretnem s poctivou prácou, otvorenosťou pre nové nápady, flexibilitou, s vysokou prefesionalitou a ústretovým prístupom. Na základe tejto skúsenosti môžem ďalej len odporúčať.

Regina Kostolná
majiteľka

 

Cool-air

Mozello

Optika-M

Physio Medical

Greenclean

Načítať viac referencií

História

Dnes
2023
2023
Vyhrávame Digital Pie v kategórii SEO, prekračujeme hranicu 60 aktívnych projektov, navyšujeme zisk o viac ako 400%, pokračujeme v prednáškach na Digitálnej univerzite a FMK UCM a rozširujeme klientskú základňu aj o spoločnosti mimo Európskej únie.
2022
2022
Začíname tvoriť hodnotný obsah na Instagram a píšeme blog o SEO. Sťahujeme sa do nových priestorov na Tomšikovej ulici v Bratislave a zavádzame vnútrofiremné procesy pre zvýšenie kvality služieb a work/life balance zamestnancov. Prednášame na konferencií Performance Marketing Masters pod záštitou Make It Digital na tému 5 SEO stratégií, vďaka ktorým sa dá SEO uchopiť vykonnostne a vydávame náš prvý merch. Stávame sa certifikovaným Mergado Partnerom a Shoptet Partnerom
2021
2021
Prekračujeme obrat 400 000€, rozširujeme tím špecialistov a po 6 úspešných semestroch podpisujeme memorandum o spolupráci s fakultov masmediálnej komunikácie UCM. Rozširujeme spoluprácu so zahraničnými angentúrami, médiami ale aj freelancermi. Vydávame 3. kurz na platforme Skillmea “Základy online marketingu” s priemerným hodnotením 5/5 a Filip Škultéty je hosťom 122. dielu podcastu Marketing v praxi na tému SEO. Vrámci iniciatívy “Feed the youth” sa zapájame do programu Duálneho Vzdelávania a sme mentrormi vrámci programu NexteriaLAB.
2020
2020
Sťahujeme sa do nových priestorov, meníme webovú stránku, prekračujeme obrat 200 000€ a rozširujeme svoje služby o tvorbu WordPress stránok. Vydávame nový online kurz na platforme Learn2Code SEO pre začiatočníkov ktorý tvorí 40 kapitol s celkovou dĺžkou viac ako 5 hodín. Vrámci pro-bono spolupráce spravujeme online kampane pre BielaNoc.
2019
2019
Začíname vzdelávať širokú verejnosť. Vydávame prvý kurz Pokročilé SEO stratégie na platforme Learn2Code (dnes známa pod značkou Skillmea), ktorým prešlo viac ako 1000 ľudí s priemerným hodnotením 5,0/5. Prednášame na Digitálnej Univerzite tému SEO a vrámci iniciatívy “Feed the youth” začíname spoluprácu s Digital Marketing Club na FMUK. Rozširujeme svoje pôsobenie do zahraničia a spravujeme PPC kampane a SEO najmä v krajinách Poľsko, Rumunsko a Maďarsko.
2018
2018
Prechádzame kompletným rebrandingom a zadefinovaním služieb. Odteraz agentúra vystupuje pod značkou Glidy a špecializuje sa na marketing vo vyhľadávačoch. Vzniká iniciatíva “Feed the youth”, ktorá je zameraná na praktické vzdelávanie mládeže v oblasti online marketingu. Pod touto záštitou vzniká celosemestrálny predmet “Online marketing” na FMK UCM, ktorý funguje dodnes.
2017
2017
Agentúra Prime&Gentle sa umiestňuje medzi 20 najrýchlejšie rastúcich agentúr na Slovenskom a Českom trhu a je zaradená do akceleračného programu Google Elevator v Prahe
2016
2016
Vzniká full service online marketingová agentúra Prime&Gentle a stáva sa certifikovaný Google Partnerom.
Pred

Naše hodnoty

PRECÍZNOSŤ
Ak niečo robíme, tak to robíme poriadne.
FÉROVOSŤ
Nesnažíme sa klientom predať niečo čo pre nich nebude mať zmysel
NEODBYTNOSŤ
“Nejde to” pre nás nie je odpoveď. Hľadáme nové cesty a alterantívne riešenia.
EXPERTÍZA
Ponúkame len tie služby, v ktorých sme špičkový aj keď chápeme a ovládame online marketing komplexne.

My v médiách

Podporujeme

Členstvá A CERTIFIKÁTY

FakturAČNÉ ÚDAJE

Glidy s.r.o.

Tomášiková 30,
821 01 Bratislava
mestská časť Ružinov

IČO – 519 523 27
DIČ – 212 085 8146
IČ DPH – SK2120858146

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Tomášikova 30/A,
821 01 Bratislava,
mestská časť Ružinov

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia sa informujte v časti Spracovanie osobných údajov.